Верстати з ЧПУ - це ПРОСТО!

  • Офіс / демонстраційний зал
  • Графік роботи: Пн-Пт з 10:00 до 17:00
  • м. Одеса, Миколаївська дорога 223
  • м. Київ, бул. Вацлава Гавела (І. Лепсе), 8
  • телефон: +38(098) 170 14 20
Каталог обладнання

Як перевезти со2 лазерний верстат в інший цех.

Покрокова інструкція як правильно розібрати і зібрати верстат для транспортування

У даній статті ми розповімо, покроково що потрібно робити, щоб перевести ваш лазерний верстат в інший цех.

Як правильно розібрати верстат, а після запустити в іншому приміщенні.

Вид обладнання: Лазерний верстат CO₂

Модель верстата: StoLaser 1610


Як перевезти со2 лазерний верстат в інший цех.

Покрокова інструкція

Отже, якщо вам необхідно перевезти лазерний со2 верстат на іншу територію або в інший цех, потрібно провести ряд послідовних дій.


1. Знеструмити верстат і додаткове обладнання

При переїзді верстата в інше приміщення, перш за все потрібно знеструмити верстат, а також чиллер, витяжку і компресор. Піднімаємо опори верстата, ключем, щоб верстат став на колеса. Знімаємо колеса з блокування і рухаємо верстат від стінки, для зручного доступу до задньої частини верстата. Блокуємо колеса і приступаємо до демонтажу лазерного випромінювача.2. Демонтаж лазерного випромінювача

Переходимо до демонтажу лазерного випромінювача.
Знімаємо силіконову трубку. Першу знімаємо ту, яка ближче до дзеркала виходу променя. Вода почне мимовільно виходити з труби назад в чиллер. Відкручуємо шестигранником гвинти і знімаємо кріпіжні напів-кільця


Від'єднуємо катод (мінус) і анод (плюс) випромінювача

Від'єднуємо катод, мінусовий дріт, на фото він чорного кольору. Далі приступаємо до анода (плюсовий дріт, червоного кольору). Щоб від'єднати анод (плюс), потрібно розрядити конденсатори високовольтного блоку живлення з залишком напруги на корпус. Якщо верстат вимкнений вже більше 30 хвилин, то цього робити не потрібно. Для цього візьмемо провід, і з'єднаємо один кінець на корпус верстата, а другий - на анод лазерної трубки. Якщо був залишок напруги, Ви почуєте розряд.Далі акуратно піднімаємо трубку вертикально, щоб з неї витекла вода, що залишилася. І від'єднуємо другу силіконову трубку. І відразу ж кладемо акуратно горизонтально лазерний випромінювач в коробку, або на поролон, щоб його ніхто не розбив.3. Встановлення верстата за рівнем в новому цеху

Після того як перевезли верстат в потрібне місце, виставляємо його як нам необхідно, і далі викручуємо опори і виставляємо верстат за рівнем.
Рівень ставимо на портал по Х та по У4. Встановлення СО2 лазерного випромінювача

Далі ставимо лазерний випромінювач на утримувачі, і поки не фіксуємо півкільця, оскільки потім, якщо погано вийде повітря з випромінювача, потрібно буде його підняти, щоб вигнати застряглі бульбашки повітря.
Одягаємо силіконові трубки, та не забуваємо фіксувати їх стяжками.5. Підключаємо живлення: анод і катод

Якщо це лазерний випромінювач EFR, як в даному випадку, то необхідно місце з'єднання високовольтного проводу (плюсовий дріт), з'єднати спеціальним високовольтним різьбовим роз'ємом, або на крайній випадок, якщо такого роз'єму немає, заізолювати шматочком силіконової трубки, щоб висока напруга 27-30 000 вольт не пробивало на корпус верстата.


Якщо Ви встановлюєте випромінювач Reci, то просто затисніть високовольтний кабель гвинтом і одягніть на анод силіконовий ковпачок.6. Підключаємо чиллер

Вихід з чилера OUTLET на вхід верстата INLET, Вхід чилера INLET на вихід верстата OUTLET.
Перевірте рівень води в чиллере до включення та після, коли частина води піде у випромінювач.Після того, як вода з чилера пішла в систему, обов'язково перевірте, що все повітря з лазерної трубки вийшло разом з водою. Якщо бульбашки повітря залишилися в трубці, потрібно кілька разів перетиснути і відпустити силіконовий шланг. Іноді бульбашки повітря можуть застрягнути в самому кінці біля резонатора, тоді необхідно акуратно підняти всю лазерну трубку і обертати її, щоб всі бульбашки вийшли.
Якщо Ви не звернули увагу, забули, або просто не знали, що потрібно вигнати все повітря, то наслідки потім будуть плачевні. У тому місці, де залишилося повітря буде відбуватися перегрів, і скло просто лопне, коли холодна вода потрапить в цю зону. В результаті чого випромінювач вийде з ладу, і по гарантії вам його вже не повернути!
Дивіться фото нижче


Після того. Як Ви вигнали все повітря з лазерної трубки, зафіксуйте випромінювач верхніми півкільцями.


7. Підключаємо компресор

Підключаємо шланг від повітряного компресора до верстата


8. Юстировка трубки і оптичної системи

Далі потрібно виконати юстировку лазерної трубки і дзеркал.

Поділитися публікацією

Питання і коментарі

Ваше питання або коментар:

Ім'я, місто: *:
E-mail *:
Коментар:
Оцінити статтю:

Потрібна консультація по обладнанню?

Менеджери нашої компанії з радістю дадуть відповідь на ваші запитання щодо
обладнання та підготують індивідуальну комерційну
пропозицію.

Дізнавайтесь першими

Будьте в курсі наших розробок, новинок і корисних публікацій, поставок і акцій. Підпишіться на новини.
Наверх