Верстати з ЧПУ - це ПРОСТО!

 • Офіс / демонстраційний зал
 • Графік роботи: Пн-Пт з 10:00 до 17:00
 • м. Одеса, Миколаївська дорога 223
 • м. Київ, бул. Вацлава Гавела (І. Лепсе), 8
 • телефон: +38(098) 170 14 20
Каталог обладнання

Угода користувача


загальні положення


Ця угода укладається між prostocnc.com (далі за текстом — адміністрація сайту) — групи компаній ПРОСТО ЧПУ , яка надає доступ і послуги сайту prostocnc.com (далі за текстом — сайту), і приватною особою — яка відвідує сторінки сайту або використовує хоча б одну з сервісів, що надаються в рамках сайту (далі за текстом відвідувачем сайту). Угода користувача регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданої адміністрацією сайту майданчика для отримання, розміщення інформації та спілкування


Договір публічної оферти для користувачів сайту «ПРОСТО ЧПУ» в режимі інтернет-магазину на офіційному інтернет-сайті «https://prostocnc.com/» (купівлі-продажу товарів дистанційним способом) наведено нижче

1. Відвідувач сайту


1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка зайшла та переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті чи форумі.


1.2. Відвідувач, який зареєструвався та авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.


1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються у рамках сайту.


1.4. Для того, щоб користуватися ресурсами, сервісами та можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.


1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту та не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення таких угод; або не виконав інших умов для укладання подібних угод, передбачених законодавством.


2. Використання матеріалів сайту


2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали та вести онлайн-спілкування можуть лише зареєстровані відвідувачі – користувачі сайту.


2.2. Користувач має право:

2.2.1. Розміщувати повідомлення;

2.2.2. Коментувати дописи;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту в інший спосіб, що не суперечить основам його діяльності.


2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси та сервіси, якщо не зазначено інше, належать адміністрації сайту.


2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.


2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).


2.6. Усі назви, найменування, торгові марки, символи та слогани, зареєстровані у встановленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки ® та/або ™ для їх позначення.


3. Правила коментування та написання відгуків


3.1. При написанні відгуків та коментарів користувач повинен дотримуватись встановлених правил та обмежень.


3.2. Незнання правил, у тому числі обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє відвідувача (у тому числі й користувача) сайту від їх виконання, а у разі їх порушення — від відповідальності відповідно до умов цієї Угоди та законодавства України.


3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. Використання коментарів не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу або для запитання іншим користувачам);

3.3.2. Образлива поведінка стосовно інших відвідувачів, а також представників адміністрації сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних висловлювань;

3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування подразненої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень чи оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропагування комп'ютерного та аудіо/відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та/або сайти, які безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.9. Створення облікових записів, в яких ім'я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор тощо), або подібне до імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. Використання в текстах повідомлень великих літер, розділових знаків і спеціальних символів, крім випадків, які регламентовані правилами мови, що використовується;

3.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або розв'язання військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.3.12. Розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю, частково або за змістом та змістом попередні повідомлення (обговорення, коментарі), у тому числі і видалені адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.


3.4. На сайті вважається недоцільним розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження, що не стосуються тематики ресурсу.


4. Відповідальність за розміщення матеріалів


4.1. В рамках сайту користувачам надається майданчик для спілкування (обговорення, блог, форуми, система коментування тощо). Висловити свою думку щодо тематики сайту може будь-який користувач.


4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуки, форум, коментарі) несе виключно її автор.


4.3. Загальнодоступні розділи сайту піддаються пост-модерації – перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.


4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв'язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних інформацією, розміщеною на сайті. Такі відвідувачі та/або користувачі попередньо зобов'язані самостійно шляхом спілкування в рамках сайту спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, вживши для цього розумних заходів.


4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, у тому числі, якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що користувач не має наміру або не може дотримуватись положення Угоди.


4.6. Модератор, у разі порушення користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати обліковий запис; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.


4.7. Чітко аргументоване заперечення дій модераторів можливе шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.


5. Угода про конфіденційність


5.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може розглядатися як конфіденційна, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність є частиною Політики Конфіденційності сайту prostocnc.com (https://prostocnc.com/politicsconf)


5.2. Приймаючи умови цієї Угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність щодо використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.


5.3. Збір, зберігання, використання, обробка та розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі персональних даних користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює та дає згоду на збирання та обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках та з метою, передбаченої умовами Угоди користувача, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти адміністрацію сайту у письмовій формі про зміни його персональних даних.


5.4. Адміністрація сайту залишає за собою право запису телефонних розмов Користувачів з менеджерами, інженерами або іншими представниками ПРОСТО ЧПУ, коли Користувач телефонує на багатоканальний номер у шапці сайту, за телефонами, розміщеними в розділі Контакти або інших сторінках Сайту, а також при використанні Користувачем функції «Зворотний дзвінок» . При цьому Адміністрація сайту зобов'язується використовувати ці записи та отриману таким чином інформацію виключно з метою покращення сервісу, а також зобов'язується запобігати спробам несанкціонованого доступу до цієї інформації та/або передачі такої інформації третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання замовлень.


5.5. Адміністрація сайту залишає за собою право використовувати особисті дані Користувача, отримані в ході реєстрації на Сайті, в маркетингових цілях, у тому числі, з метою інформування Користувача про Продукцію Продавця, акції та бонусні програми за допомогою електронної пошти та/або sms-повідомлень та/або персоналізованих телефонних комунікацій.


6. Обробка та зберігання ваших персональних даних


6.1. Ми гарантуємо конфіденційність персональних даних та вживаємо організаційних та технічних заходів для захисту персональних даних. У певних випадках адміністрація сайту взаємодіє зі своїми партнерами з обробки персональних даних та передає їм ці дані. У таких випадках ми забезпечуємо, щоб було вжито належних заходів щодо захисту таких даних. Це означає, що ми не передаємо жодних даних партнерам, чиї правила зберігання даних видаються нам сумнівними, або якщо нам відомо, що такі правила суттєво відрізняються від умов, передбачених цією Угодою.


6.2. Ми можемо зберігати персональні дані двох видів:

6.2.1. Ідентифікаційні дані, включаючи ім'я, прізвище та IP-адресу;

6.2.2. Контактні дані, включаючи телефон та e-mail користувача.


6.3. Ми обробляємо персональні дані з кількох причин:

6.3.1. Щоб відвідувачі сайту мали змогу залишати коментарі, використовуючи наш майданчик (якщо вони мають таке бажання).

6.3.2. Щоб забезпечити функціонування послуг (наприклад, показувати актуальні оголошення).

6.3.3. Щоб відвідувачі сайту мали змогу отримувати нашу інформаційну розсилку – як безкоштовну, так і за передплатою.

6.3.4. Щоб ми мали змогу збирати статистику. Статистика потрібна нам з двох причин: щоб бачити, чи доступні наші сервіси відвідувачам сайту, а також, щоб розуміти, яким чином відвідувачі сайту використовують наші сервіси, роблячи сервіси більш зручними для відвідувачів на основі отриманих спостережень.

6.3.5. Ми використовуємо дані, отримані від Вас (ім'я та прізвище, місто, телефон, e-mail адреса для інформаційної розсилки), лише за умови отримання Вашої згоди з правилами обробки таких даних.


6.4. Термін зберігання різних даних може відрізнятися.

6.4.1. Персональні дані, що дозволяють проаналізувати доступність сервісів, зберігаються три роки.

6.4.2. Персональні дані, які дають змогу залишати коментарі, зберігаються до того моменту, поки Ви не припините використовувати функцію коментування. Якщо Ви хочете видалити ці дані, будь ласка, надішліть нам e-mail, і ми видалимо Ваш профіль.

6.4.3. Персональні дані, які забезпечують можливість надсилати нашу інформаційну розсилку та здійснювати голосові інформаційні дзвінки, зберігаються до тих пір, поки Ви не погоджуєтесь отримувати таку інформацію. Про Вашу відмову від інформаційних повідомлень Ви можете повідомити у листом у відповідь за адресою, з якої здійснюються розсилки, або за телефоном, вказаним у розсилках.

6.4. 4. Персональні дані, які зберігаються у нас, не використовуються для персоналізації будь-чого (на юридичній мові це означає, що ми не створюємо жодних автоматизованих рішень і не створюємо жодних профілів на основі цих даних).


6.5. Ви маєте право на:

6.5.1. Зміну своїх персональних даних, якщо вони недостатньо повні та/або неправильні.

6.5.2. Запит на видалення персональних даних.

6.5.3. Якщо ви вважаєте, що ваші права та інтереси були порушені, ви можете пред'явити претензію. Ми зробимо все можливе, щоби виправити ситуацію. З цією метою, будь ласка, надішліть нам e-mail на пошту: adminprostocnc.com.


7. Файли cookie


7.1. Щоб зробити відвідування Вами сайту зручнішим, відстежувати відвідування сайту та покращувати сервіс, ми збираємо невелику частину інформації, відправленої з Вашого браузера, так звані файли cookie. За бажанням Ви можете відключити відправлення файлів cookie (будь ласка, зверніться до налаштувань Вашого браузера, аби дізнатися, як це зробити). Однак, будь ласка, зверніть увагу, що вимкнення функції надсилання файлів cookie може обмежити ваші можливості використання сайту.


8. Заключні положення

8.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

8.2. Відвідувач приймає умови Угоди у разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє та погоджується з тим, що адміністрація сайту розцінюватиме факт використання користувачем сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

8.3. Діяльність адміністрації сайту впроваджується відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки та офіційні звернення розглядатимуться виключно у порядку, передбаченому законодавством України.

8.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі чи опосередковані збитки, завдані Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за втрачену вигоду внаслідок діяльності prostocnc.com.

8.5. Користувач погоджується, що він несе одноосібну відповідальність (адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки, що може понести адміністрація сайту).

8.6. Умови цієї Угоди можуть змінюватися адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний тут: https://prostocnc.com/polzovatelskoe-soglashenieДоговір публічної оферти

для користувачів сайту «ПРОСТО ЧПУ» в режимі інтернет-магазину на офіційному інтернет-сайті https://prostocnc.com/


Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією групи компаній ПРОСТО ЧПУ, далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://prostocnc.com/» (далі -«Інтернет-сайт»).


1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.


Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.


Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

 • - добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
 • - самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • - оплата Покупцем замовлення (включаючи засоби автоматизованого платежу з використанням системи LiqPay), оформленого в Інтернет-магазині;
 • - обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.


4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.


4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).


4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.


4.5. Вартість Товару, яка вказана на сайті Інтернет-магазину, за замовчанням не включає в себе вартість доставки Товару Покупцеві. Вартість доставки Товару Покупець сплачує відповідно до діючих тарифів служб доставки (перевізників) безпосередньо обраній ним службі доставки (перевізнику). Продавець може вказати орієнтовну вартість доставки Товару на адресу Покупця під час звернення Покупця із відповідним запитом до Продавця шляхом надсилання листа на електронну пошту або при оформленні замовлення через оператора інтернет-магазину.


Порядок оплати замовлення

5.1. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину в розділі «Оплата і Доставка».


5.2. Оплата типу «Післяплата» здійснюється Покупцем за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях.


5.3. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцеві коштів на його рахунок. У випадку ненадходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.


Умови доставки замовлення

6.1. Доставка (або самовивіз) Товару здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину в розділі «Оплата і Доставка».


6.2. При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника Продавця або представника служби доставки (перевізника) перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).


6.3. Покупець або його представник під час приймання Товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку/ або в замовленні/ або в транспортній накладній на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнім виглядом і комплектності товару.


6.4. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця або його Представника з моменту отримання Товару Покупцем в місці поставки Товару при самостійній доставці Товару від Продавця, чи під час передачі Продавцем товару службі доставки (перевізнику) обраної Покупцем. 6.5. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.


Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

 • - в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

 • - своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

 • - оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • - оформити електронний договір;
 • - вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.


8.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • - змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
 • - за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різний колір передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
 • - за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
 • - за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • - за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
 • - за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів  IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.


8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними засобами.


8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.


Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті «https://prostocnc.com/»


9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.


9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».


9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).


9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»


9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.


9.7. Інформація, яка надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків тощо.


Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.


10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.


10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.


Термін дії договору

11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".


11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.


11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України. Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «ПРОСТО ЧПУ» на офіційному інтернет-сайті «https://prostocnc.com/», має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.Наверх