Верстати з ЧПУ - це ПРОСТО!

 • Офіс / демонстраційний зал
 • Графік роботи: Пн-Пт з 10:00 до 17:00
 • м. Одеса, Миколаївська дорога 223
 • м. Київ, бул. Вацлава Гавела (І. Лепсе), 8
 • телефон: +38(098) 170 14 20
Каталог обладнання

ᐈ Лазерні верстати з ЧПУ для різання та гравірування

CO2 Лазерні верстати виконують обробку матеріалів, які піддаються горінню за допомогою лазерного променя.

У цьому розділі представлені як верстати для лазерного різання фанери, картону, акрилу і інших матеріалів, так і верстати для лазерного гравірування пластику або спеціальної гуми для виготовлення печаток і штампів.

Також со2 лазери призначені для лазерного розкрою тканини, перфорації шкіри, виробництва і виготовлення рекламно-сувенірної продукції і POS матеріалів.


Серія Lite

Серія Lite - багатопрофільні недорогі СО2 лазерні верстати китайського виробництва, представлені в 3-х моделях: невеликому хобі 60 * 40 см, універсальному в розмірі 130 * 90 см і портального типу з розміром робочого поля 130 * 250 см. Доступні верстати з хорошим ресурсом і реальною гарантією.


Серія Expert

Лазерні верстати Expert - це відмінне співвідношення ціна / якість завдяки надійним і перевіреним комплектуючим та нашому 15-ти річному досвіду продажів та обслуговування ЧПУ техніки. Дана серія збирається в Україні в трьох популярних моделях 0,9х0,6м, 1,3х0,9м, і 1,6х1м


Серія Track

Верстати серії Track оснащені системою безперервної подачі рулонного матеріалу і гусеничним столом з автоматичною підмоткою, оснащеної датчиками відстеження матеріалу. Застосовуються для забезпечення безперервного процесу вирізки виробів. Поставляються з розміром робочого поля 1,6х1м і 1,8х1м


Серія Gigo

Серія Gigo - СО2 Лазерні розкроювальні комплекси портального типу. Застосовуються для розкрою, лазерного різання і гравіювання досить габаритних виробів, складання яких з різних елементів недоступно. Поставляються з розміром робочого поля від 1,3х2,5м до 1,5х3м


Лазерний верстат з ЧПУ, як обрати оптимальний варіант?

Верстат лазерного різання з ЧПУ — це складний і високотехнологічний пристрій, який складається з декількох основних частин, а саме:
 • • лазерного джерела, системи лазерного випромінювання;
 • • системи переміщення (механіка лазера);
 • • електроніки та системи управління, яка керує верстатом.


ЧПУ верстат лазерного різання — професійне та високотехнологічне обладнання. З його допомогою можна полегшити виробничий процес і підвищити якість продукції, що виробляється, скоротити витрати і час на запуск технологічного процесу в 2-4 рази. Ці апарати не мають аналогів за рівнем технологічного оснащення та якістю обробки, тому що обробка матеріалів проводиться не механічним способом, а когерентним променем світла. Тому купити верстат лазерного різання з ЧПУ є актуальним для модернізації бізнесу будь-яких масштабів.

Лазерні верстати з ЧПУ для різання та гравіювання, основні види

Абсолютно всі моделі даного обладнання є універсальними та високофункціональними. Але для максимальної ефективності та продуктивності лазерний верстат з ЧПУ в Україні варто підбирати за спеціалізацією.
Існує три основні види даного обладнання:

 • СО2 лазерні верстати — багатозадачні моделі, в яких використовується ЧПУ-кероване СО2 лазерним випромінювачем. Він генерує надточний промінь із довжиною хвилі 10600 нм. Саме СО2 випроминювач дозволяє даним пристроям ефективно здійснювати гравіювання та різання широкого спектру неметалевих матеріалів.

 • Лазерні верстати для різання металу. У цій категорії представлені оптоволоконні та СО2 лазери. Використовуються для гравіювання та різання металевих сплавів, у тому числі м'яких (мідь, срібло, латунь). Кожен верстат для лазерного різання металу, у порівнянні з іншими моделями, вирізняється високим ККД та відмінною швидкістю обробки за мінімального енергоспоживання. Звичайно оптоволоконні лазерні верстати для різання металу є менш універсальними в плані кількості видів оброблюваних матеріалів, проте стосовно розкрою металів виступають на лідируючі позиції.

 • Лазерні маркіратори (гравери) — незамінне обладнання, затребуване у виробництві різної галузі. Відрізняється максимальною точністю, високою швидкістю, можливістю роботи у невеликих зонах обробки. Такий лазерний верстат з ЧПУ актуально купити і для нанесення всієї необхідної інформації про товар, включаючи логотип, серійний номер, дату випуску, артикулу.

У даному розділі нашого каталогу верстатів представлені СО2 верстати для лазерного різання та гравіювання неметалічних матеріалів. Розглянемо можливості, функціонал та конструкційні особливості цього обладнання

Області застосування лазерних гравірувально-ріжучих верстатів з ЧПУ:

Лазерний СО2 верстат ЧПУ застосовується для розкрою, гравіювання, перфорації, маркування та видалення поверхневого шару у цілого спектру неметалічних матеріалів, включаючи:
 •  пластик та різні полімерні сполуки (полістирол, акрил та ін.);
 •  дерево, фанеру, шпон, МДФ;
 •  гума;
 •  поролон;
 •  різні види тканини, джинсу, хутра та шкіри;
 •  поліетилен та поліпропілен;
 •  скло та дзеркало;
 •  шкіркартон та пароніт;
 •  тверді природні мінерали (граніт, мармур, габро та ін.);
 •  папір та картон.


Така універсальність зробила дані апарати найбільш затребуваними серед різних галузей виробництва. Якщо у вас виникла необхідність купити верстат лазерного різання металу з ЧПУ, який надалі можливо використовувати під інші завдання та матеріали, варто віддати перевагу саме моделям із СО2 випромінювачем. Це оптимальне рішення для різання та гравіювання будь-якого неметалевого матеріалу.

Пристрій та конструктивні особливості верстатів лазерного різання STO LASERСтанина

Як і в будь-якому іншому функціональному обладнанні для різання, верстат з ЧПУ лазерний з СО2 випромінювачем потребує якісної основи. Станини для верстатів компанії “ПРОСТО ЧПУ” виготовляються за допомогою лазерних розкрійних комплексів для металу з матеріалу товщиною до 2 мм.

ЧПУ гнучке та напівавтоматичне зварювання з використанням кондукторів гарантує довговічність, надійність та точність кожної станини STO LASER. Отже, тиражне заводське виконання корпусу наших верстатів з ЧПУ для різання та гравіювання забезпечує багаторічну якісну роботу даного обладнання.


Механіка

Ця частина лазерних верстатів з ЧПУ, купити які у нас можна за найкращою ціною в Україні, є лінійною системою переміщення оптичних елементів. Використовується для доставки ріжучого променя в потрібну точку різання матеріалу. Від того, наскільки добре виконана механіка у верстаті лазерного різання залежить довговічність, продуктивність та якість роботи обладнання.

Варіантів механічного виконання систем переміщення ЧПУ лазера безліч. Конструкційні особливості механіки залежать від застосування конкретного апарату. Наприклад, лазерний верстат з ЧПУ по металу та модель для різання фанери будуть різними між собою з влаштування механічного виконання. Але більшість видів цього обладнання виконано на системах лінійних переміщень з використанням профільних ременів, що дають високу швидкість обробки при збереженні точності.

Електроніка

Саме ця конструктивна особливість робить із класичного обладнання автономні верстати лазерного різання з ЧПУ. Тому, чим вища надійність та точність електроніки, тим довше цикл використання промислових апаратів даної категорії.

У кожному ЧПУ верстаті лазерного різання, які можна замовити в компанії “ПРОСТО ЧПУ”, контролюється якість всіх елементів електроніки, включаючи такі:
 • • системи керування;
 • • контролери крокових двигунів;
 • • блоки живлення;
 • • промислова автоматика;
 • • реле та перемикачі;
 • • комутаційні кабелі (у тому числі їх відповідність необхідному класу гнучкості у місцях вигинів).

Система випромінювання

Складається з лазерного джерела та блоку живлення, що подає високу напругу на лазерну трубку. Висока якість саме цих вузлів гарантує, що верстат для лазерного різання та гравіювання буде стабільно, надійно та продуктивно працювати без втрати потужності СО2 випромінювання. Навіть через десятки тисяч годин роботи лазерний промінь залишається ідеально круглим і тонким.

Крім високої якості комплектуючих даної системи верстата ЧПУ, важливим також є розташування лазерної колби, її сонастройка в парі з високовольтним блоком живлення лазера, а також система охолодження лазерної трубки. Кожен СО2 верстат для лазерного різання від нашої компанії має надійну закриту рідинну систему охолодження з використанням фреонового чиллера. Це суттєво продовжує термін служби СО2 випромінювача, стабілізуючи роботу пристрою. Також ми здійснюємо професійне підключення та налаштування високовольтного блоку живлення, що гарантує його довговічність.

Оптична система

Лазерні верстати для різання з ЧПУ із застосуванням так званої “літаючої оптики” є найоптимальнішим варіантом. Ця конструкція являє собою систему з дзеркал, що механічно переміщуються. Вони передають лазерний промінь у точку різання. Від якості дзеркал безпосередньо залежить відсоток втрати потужності при доставці цього променя на поверхню матеріалу, що обробляється.

Сама оптика (лінза), необхідна для фокусування СО2 лазера, впливає на результат (якість) різання та гравіювання. Також варто враховувати надійність та жорсткість оснащення оптичної системи (або тримачів дзеркал та лінзи). Всі перелічені вище вузли впливають на якість обробки, довгостроковість використання лазерного верстата для різання, а також зручність та принципову можливість для юстування (калібрування точності) оптики

До важливих критеріїв також варто віднести і ремонтопридатність. Чим менше часу та сил знадобиться для заміни того ж дзеркала, тим меншими будуть фінансові втрати при простої. Інакше верстат лазерного різання, який доведеться розбирати наполовину для ремонту оптики, не можна віднести до промислового класу.

Як вибрати лазерний верстат з ЧПУ

Перше, що потрібно зрозуміти — цілі, для яких Ви купуєте це обладнання. З необхідною моделлю обладнання найпростіше визначитися з конкретними питаннями, а саме:
 1.  Який матеріал (сировина) буде оброблятися?
 2.  Яка кількість та вид виробів потрібні?
 3.  Як довго Ви плануєте використовувати лазерний CNC верстат (місяць, півроку або багато років)?
 4.  Який режим роботи планується на вашому підприємстві (разові завдання, щоденний щільний графік, цілодобова робота)?

Чітке розуміння цих цілей дозволять визначитися з найбільш відповідним розміром обладнання, потужністю лазерного променя, формою та виконанням верстата. Наприклад, якщо верстат з ЧПУ буде використовуватися для лазерного різання фанери, то немає потреби у високій потужності випромінювача або столі.

Ось декілька загальних рекомендацій, які допоможуть вибрати правильну модель обладнання для порізки та гравіювання з ЧПУ:
 • • Визначтеся з матеріалом та розміром заготовки, які оброблятимете на лазері.
 • • З'ясуйте продуктивність (продуктивність) конкретної комплектації верстата.
 • • Визначте товщину матеріалу, який оброблятиметься.

Не менш важливо визначити необхідність додаткових опцій, серед яких можуть бути:
 • • збільшена потужність СО2 випромінювача;
 • • поворотні осі (для гравіювання на циліндричних поверхнях);
 • • система обдування;
 • • серводвигуни;
 • • додаткові робочі столи (лінійний або стільниковий);
 • • системи оптичної прив'язки та автофокусування.

Якщо важко з'ясувати всі ці деталі самостійно, рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії “ПРОСТО ЧПУ”. Наші кваліфіковані консультанти із задоволенням допоможуть Вам купити лазерний верстат з ЧПУ по металу, дереву та іншим матеріалам, відповідно до ваших вимог та побажань.

Більш того, щоб Ви особисто переконалися у відповідності до підібраної комплектації подальших завдань, ми пропонуємо унікальну послугу — тестове різання вашого замовлення на нашому обладнанні.

Переваги обслуговування компанії "ПРОСТО ЧПУ"

Плануєте обробляти пластик, дерево, тканину та інші неметалеві матеріали у промисловому режимі? Вас не задовольняють разові замовлення чи обмежений час використання верстата? Ви ставите пріоритет щільну багаторічну роботу на купленому обладнанні? Тоді радимо звернутися до нас.

Саме у нас Ви отримаєте професійну консультацію щодо підбору високотехнологічного промислового обладнання. Ви зможете дізнатися, скільки коштує верстат лазерного різання в необхідній комплектації. Отримати якісне сервісне обслуговування придбаних апаратів з ЧПК у будь-якому місті України.

Кожен клієнт може особисто оцінити безперечні переваги компанії «ПРОСТО ЧПУ», серед яких:
 1.  Бездоганна якість. Звертаючись до нас, Ви зможете купити відповідний верстат лазерного різання з ЧПУ з гарантією стабільності вашої виробничої ділянки на 24 місяці.
 2.  Індивідуальний підбір комплектуючих. Наші менеджери та інженери запропонують найкраще обладнання та в комплектації, що підходить саме під ваші виробничі завдання.
 3.  Обладнання під ключ і без зайвого клопоту. Купити лазерний верстат з ЧПУ Ви можете у нашій компанії з доставкою по Києву та Україні. Ми доставляємо в такі міста як: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне,  Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші, а також здійснюємо   пуско-налодочні роботи та навчання персоналу на виробництві у клієнта. 
 4.  Вигідні умови для постійних та великих клієнтів. Вас чекає гнучка система знижок та індивідуальні пропозиції, які дозволять купити верстат лазерного різання з максимальною вигодою.
 5. Сервісне обслуговування та підтримка.  Наші сервісні центри знаходяться в Києві, Одесі та Харкові, що дозволяє у найкоротші терміни виконувати запуск, ремонт або ТО вашого верстата. А також для власників наших верстатів існує підмінний фонд вузлів та запчастин та у разі непередбаченої поломки, наш клієнт зможе скористатися послугою відправки запчастини на заміну день-у-день та мінімізувати простий свого виробництва.

Відео відгук про наші лазерні верстати, нашого стратегічного клієнта та партнера.

Наверх