Верстати з ЧПУ - це ПРОСТО!

  • Офіс / демонстраційний зал
  • Графік роботи: Пн-Пт з 10:00 до 17:00
  • м. Одеса, Миколаївська дорога 223
  • м. Київ, бул. Вацлава Гавела (І. Лепсе), 8
  • телефон: +38(098) 170 14 20
Каталог обладнання

Фрезерно-гравірувальні верстати з ЧПУ

У цьому розділі представлені фрезерно-гравіювальні верстати з ЧПУ як для деревообробки, так і для фрезерування пластику, композиту та обробки спеціальних матеріалів. Фрезерні верстати з ЧПУ застосовуються для виготовлення різьбленого декору, різьблення по дереву, 2D та 3D фрезерування фасадів та дверних накладок, ЧПУ розкрою листових матеріалів, ПВХ та композиту, які широко використовують рекламно-виробничі підприємства. Можливе обмежене застосування для ЧПУ фрезерування, гравірування та свердління легких металів.


Універсальні 3х осьові

У даній категорії розміщені - 3D фрезерно-гравіювальні верстати з ЧПУ для обробки дерева, пластику, композиту, ПВХ, склопластику, акрилу, фрезерування фанери та МДФ, роботи з листовими та більш товстими матеріалами. Дані моделі постачаються з робочим полем від 600х900 мм до 2000х3000 мм.


по м'яких металах

Фрезерні чпу верстати для обробки м'яких металів. Характеризуються підвищеною точністю, рухомим робочим столом, жорстко закріпленим порталом, наявністю системи СОР.


по каменю

Призначені для фрезерування і гравірування натурального і штучного каменю в 2D / 3D площинах. Поставляється в комплектації СОР + зливний стіл. Всі напрямні та підшипники захищені від попадання охолоджуючої рідини.Обробляє такі матеріали як: камінь (мармур, граніт), деревина, композитні матеріали, кольоровий метал, оргскло, пластик і т.п.


Фрезерно - гравірувальний верстат з ЧПУ як обрати оптимальний?

Фрезерний верстат з ЧПУ StoCNCФрезерний верстат з ЧПУ - - це сучасне обладнання, яке управляється персональним комп'ютером і має ряд конструктивних особливостей на які варто звернути увагу.

Устройство і комплектація фрезерних верстатів з ЧПУ

Принцип роботи фрезеров з ЧПУ заснований на системі позиціонування позиціонування за координатами трьох осей: X, Y, Z і більш.

Корпус верстата і робоче поле області фрезерування

Шпиндель (його види та потужність)


Наверх